HOVEDSPONSORER

Noe du savner?

Noe du savner eller ikke finner på sidene? Ta kontakt.

Hjem » 2011 » 09 » Norwegian Challenge 2012-2013

Norwegian Challenge 2012-2013

Norges Golfforbund inviterer klubbene til å søke om å få tildelt Norwegian Challenge for 2012-2013.

Etter at NGF og Hauger GK sammen har arrangert turneringen i 2011 er det mottatt ønsker fra flere klubber om å ta del i et slikt arrangement. Det søkes etter klubber som ønsker å samarbeide med NGF om en slik turnering med et langsiktig perspektiv.

Søknadsfrist

Klubber som ønsker å søke om tildeling av Norwegian Challenge må gjøre dette skriftlig til NGF innen 3. oktober d.å.

Innkomne søknader vil deretter behandles av Forbundsstyret og tildeling vil skje raskt for å sikre oppstart av prosjektet i løpet av oktober.

Vedlagte filer

Norwegian Challenge 2012 - 2013 - Følgebrev tildelingsgrunnlag (doc, 309 kb)
Norwegian Challenge 2012 - 2013 - Tildelingsgrunnlag (doc, 378 kb)
Norwegian Challenge 2012 - 2013 - Krav til teknisk arrangør (doc, 370 kb)
Norwegian Challenge 2012 - 2013 - Budsjett (doc, 370 kb)

SAMARBEIDSPARTNERE

Spille golfFor golfspillere og de som ønsker å bli det!Klubber og banerEn oversikt over norske golfklubber og -banerTurneringerFinn turneringer som er aktuelle for deg - uansett nivå.ToppidrettToppidrett og talentutvikling er et prioritert satningsområde.
OrganisasjonInformasjon og hjelpemidler for klubbdrift i Norge.TurneringerOversikt og informasjon om turneringerUtdanningInformasjon om kurs- og utdanningstilbudAktivitetHvordan skape en aktiv klubb?AnleggPlanlegging, bygging og drift av golfanlegg