HOVEDSPONSORER

Noe du savner?

Noe du savner eller ikke finner på sidene? Ta kontakt.

Hjem » 2012 » 05 » Ny lovnorm godkjent

Ny lovnorm godkjent

Krav om oppdatering av klubbenes lov

Alle golfklubber som har en lov som er godkjent av idrettskretsen før 28.november 2011 må oppdatere sin lov slik at den blir i overensstemmelse med den nye lovnormen. Slik oppdatering må legges fram for godkjenning på første ordinære årsmøte i klubben og deretter sendes idrettskretsen.

Kontaktperson NGF:

Rune Hauger

Ass. generalsekretær / Avdelingsleder
Mobil: 92017065 Send e-post

Vedlagte filer

Lovnorm for golfklubber (docx, 54 kb)

SAMARBEIDSPARTNERE

Spille golfFor golfspillere og de som ønsker å bli det!Klubber og banerEn oversikt over norske golfklubber og -banerTurneringerFinn turneringer som er aktuelle for deg - uansett nivå.ToppidrettToppidrett og talentutvikling er et prioritert satningsområde.
OrganisasjonInformasjon og hjelpemidler for klubbdrift i Norge.TurneringerOversikt og informasjon om turneringerUtdanningInformasjon om kurs- og utdanningstilbudAktivitetHvordan skape en aktiv klubb?AnleggPlanlegging, bygging og drift av golfanlegg